Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 11

Kursy zawodowe

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 1 września 2012 roku obowiązuje nowa forma kształcenia dla osób dorosłych – kwalifikacyjne kursy zawodowe – umożliwiające uzyskanie bądź uzupełnienie posiadanych już kwalifikacji w danej profesji. Na tego typu zajęciach osoby dorosłe mogą uzyskać kwalifikacje zawodowe oraz dyplom w danym zawodzie.

Kursy zawodowe organizowane przez Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie stanowią doskonałą propozycję dla osób, które pragną zdobyć atrakcyjny zawód i zwiększyć swoją szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy.

Oferta naszej szkoły obejmuje szeroki wachlarz zawodów: cukiernika, fryzjera, lakiernika samochodowego, tynkarza, krawca, stolarza, fotografa, jubilera i wielu innych. Każdy kurs zawodowy przygotowuje w zakresie wymaganej teorii i praktyki do uzyskania określonego tytułu zawodowego.

Wszystkie nasze kursy zawodowe są prowadzone według podstawy programowej opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia odbywają się w Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych, podlegającemu Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości i zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Lublin.


 

Kursy branży motoryzacyjnej

sprawdź kursy

Kursy branży spożywczej

sprawdź kursy

Kursy branży budowlanej

sprawdź kursy

Kursy branży odzieżowej

sprawdź kursy

Kursy branży fryzjersko-kosmetycznej

sprawdź kursy

Kursy branży artystycznej

sprawdź kursy

Kursy branży elektromechanicznej

sprawdź kursy

Kursy branży elektrycznej

sprawdź kursy

Kursy różne

sprawdź kursy

Znajdź kurs

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij