Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Kursy zawodowe

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 1 września 2012 roku obowiązuje nowa forma kształcenia dla osób dorosłych – kwalifikacyjne kursy zawodowe – umożliwiające uzyskanie bądź uzupełnienie posiadanych już kwalifikacji w danej profesji. Na tego typu zajęciach osoby dorosłe mogą uzyskać kwalifikacje zawodowe oraz dyplom w danym zawodzie.

Kursy zawodowe organizowane przez Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie stanowią doskonałą propozycję dla osób, które pragną zdobyć atrakcyjny zawód i zwiększyć swoją szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy.

Oferta naszej szkoły obejmuje szeroki wachlarz zawodów: cukiernika, fryzjera, lakiernika samochodowego, tynkarza, krawca, stolarza, fotografa, jubilera i wielu innych. Każdy kurs zawodowy przygotowuje w zakresie wymaganej teorii i praktyki do uzyskania określonego tytułu zawodowego.

Wszystkie nasze kursy zawodowe są prowadzone według podstawy programowej opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia odbywają się w Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych, podlegającemu Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości i zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Lublin.


 

Kursy branży motoryzacyjnej

sprawdź kursy

Kursy branży spożywczej

sprawdź kursy

Kursy branży budowlanej

sprawdź kursy

Kursy branży odzieżowej

sprawdź kursy

Kursy branży beauty

sprawdź kursy

Kursy branży artystycznej

sprawdź kursy

Kursy branży elektromechanicznej

sprawdź kursy

Kursy branży elektrycznej

sprawdź kursy

Kursy różne

sprawdź kursy

Znajdź kurs

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij