Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

KONKURS BHP 2018

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że przystąpiliśmy do prac związanych z organizacją XVIII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”. Na szczeblu regionalnym wydarzenie objęte jest patronatem Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Okręgowego Inspektora Pracy, przy współpracy Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego, który odbędzie się w siedzibie Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie przy ul. Rynek 2 (Stare Miasto), oraz ogólnokrajowego, realizowanego w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego przy ul. Miodowej 14 w Warszawie. Etap regionalny przeprowadzimy 24 kwietnia 2018 roku. Etap ogólnokrajowy odbędzie się 23 maja 2018 roku.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczniów z każdego Cechu według załączonego wzoru. Ilość zgłoszeń nie podlega żadnym limitom. Zgłoszenia należy przesyłać do Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 kwietnia 2018 roku.

W tym roku nie zostaną wydane plakaty promujące Konkurs. Na stronie internetowej Państwowej Inspekcji Pracy będzie dostępna elektroniczna wersja ulotki, która zostanie wydana również w wersji papierowej. Wersję elektroniczną przekażemy w późniejszym terminie na adresy mailowe Cechów.

    Zachęcamy Państwa do promowania naszego Konkursu wśród młodzieży oraz rzemieślników, jak również wśród instytucji, z którymi Państwo współpracujecie. Jednocześnie chcielibyśmy zaproponować Państwu przeprowadzenie wstępnych eliminacji, bowiem umożliwi to wyłonienie tych naprawdę najlepszych, a także pomoże naszej młodzieży pokonać stres związany z organizowanym przedsięwzięciem. Będzie to również fantastyczna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i możliwości. W przypadku przeprowadzenia eliminacji przez Cech, prosimy o pisemną informację, jaka liczba uczniów przystąpiła do Konkursu na etapie wewnętrznym.

 

regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa

 

bank pytań BHP

 

bank pytań PRAWO

 

Na prośbę cechu prześlemy powyższe dokumenty również drogą mailową.

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij