Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Konkurs BHP - XVII EDYCJA

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że przystąpiliśmy do prac związanych z organizacją XVII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”. Na szczeblu regionalnym wydarzenie objęte jest patronatem Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Okręgowego Inspektora Pracy, przy współpracy Lubelskiego Kuratora Oświaty i Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego, który odbędzie się w siedzibie Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie przy ul. Rynek 2 (Stare Miasto), oraz ogólnokrajowego, realizowanego w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego przy ul. Miodowej 14 w Warszawie. Etap regionalny przeprowadzimy 05 kwietnia 2017 roku. Etap ogólnokrajowy odbędzie się 31 maja 2017 roku.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczniów z każdego Cechu według załączonego wzoru. Ilość zgłoszeń nie podlega żadnym limitom. Zgłoszenia należy przesyłać do Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 marca 2017 roku!!!

W tym roku nie zostaną wydane plakaty promujące Konkurs. Na stronie internetowej Państwowej Inspekcji Pracy będzie dostępna elektroniczna wersja ulotki, która zostanie wydana również w wersji papierowej. Wersję elektroniczną przekażemy w późniejszym terminie na adresy mailowe Cechów.

Zachęcamy Państwa do promowania naszego Konkursu wśród młodzieży oraz rzemieślników, jak również wśród instytucji, z którymi Państwo współpracujecie. Jednocześnie chcielibyśmy zaproponować Państwu przeprowadzenie wstępnych eliminacji, bowiem umożliwi to wyłonienie tych naprawdę najlepszych, a także pomoże naszej młodzieży pokonać stres związany z organizowanym przedsięwzięciem. Będzie to również fantastyczna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i możliwości. W przypadku przeprowadzenia eliminacji przez Cech, prosimy o pisemną informację, jaka liczba uczniów przystąpiła do Konkursu na etapie wewnętrznym.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz bank pytań są dostępne poniżej. Na prośbę cechu prześlemy powyższe dokumenty również drogą mailową.

 

regulamin

bank pytań-BHP

bank pytań-PRAWO

 

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij