Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

XXII Gala Konkursu

01.12.2015
 

XXII Gala Konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

25 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala XXII Konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej", z udziałem pracodawców reprezentujących zwycięskie firmy oraz przedstawicieli rzemiosła. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy. 13 laureatów zostało nagrodzonych statuetkami Mecum Tutissimus Ibis, nawiązujących do maksymy Owidiusza "Ze mną będziesz najbezpieczniejszy". Wśród tegorocznych nagrodzonych znalazł się Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisława Serheja, prowadzony od 1993 roku w Łomazach. Zakład jest zrzeszony w Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Białej Podlaskiej. Gratulujemy!

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij