Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Święto Patronalne rzemieślników Lubelszczyzny 19 marca 2017 r.

 

 

Serdecznie zapraszamy na wspólne obchody święta patronalnego lubelskich rzemieślników – świętego Józefa Rzemieślnika – w dniu 19 marca 2017 roku (niedziela). O godzinie 11:30 w Archikatedrze lubelskiej zostanie odprawiona uroczysta Msza Św., celebrowana przez biskupa Józefa Wróbla. Nabożeństwo będzie sprawowane w intencji rzemiosła oraz osób, które na trwałe związały się z naszym środowiskiem.

Zapraszamy do udziału w naszych wspólnych uroczystościach, stanowiących okazję do podkreślenia roli rzemieślników na obszarze regionu i kraju, a także eksponujących kilkusetletnie tradycje i jednolitość środowiska rzemieślniczego Lubelszczyzny.

Zapraszamy wszystkich Gości do siedziby Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie na Stare Miasto, do Domu Rzemiosła, skąd o godzinie 11:00 w kierunku Archikatedry wyruszy uroczysty orszak władz Izby, zrzeszonych instytucji oraz naszych Przyjaciół.

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij