Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

XX Mistrzostwa Fryzjerstwa w Lublinie - dokumenty do pobrania

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów w zawodzie fryzjer do wzięcia udziału w XX MISTRZOSTWACH FRYZJERSTWA JUNIORÓW, które odbędą się w dniu 12 marca 2017 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2 (róg Al. Racławickich i ul. Grottgera).

Mistrzostwa rozpoczną się o godzinie 11:00. Uczniów prosimy o przybycie godzinę wcześniej w celu rejestracji. Rejestracja będzie odbywać się w holu głównym budynku LCK na parterze (recepcja).

Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej powalczą o tytuł Mistrza Juniorów Lubelszczyzny. Dzięki udziałowi w naszym przedsięwzięciu sprawdzą swoje umiejętności i będą mogli lepiej przygotować się do egzaminu czeladniczego, który kończy etap praktycznej nauki zawodu.

Obecne Mistrzostwa Fryzjerskie są imprezą jubileuszową i odbędą się pod hasłem „Królowie świata – Les rois du monde”. Na zawodników czeka wiele atrakcji nie tylko w postaci nagród, ale i innych wydarzeń, których będą zarówno świadkami, jak i uczestnikami.

XX Mistrzostwa Fryzjerstwa zostały objęte honorowym patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Wojewody Lubelskiego, Starosty Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Komendanta OHP. Patronatu medialnego udzieliło Radio „Złote Przeboje”. Imprezę poprowadzi Paweł Kowalczyk (dziennikarz Radia „Złote Przeboje”).

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie załączników (formularzy zgłoszeniowych oraz Regulaminu XX Mistrzostw Fryzjerstwa) osobom zainteresowanym oraz pomoc w rekrutacji i promocji naszego wspólnego, wielkiego przedsięwzięcia. Ostateczny termin zgłaszania upływa w dniu 10 lutego 2017 roku. 

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij