Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

konferencja 11-12 maja 2018 r.

11 maja 2018 roku w Hotelu "Korona" odbyła się konferencja pt. "Cechy rzemieślnicze wczoraj i dziś". Konferencję otworzył i poprowadził Pan Zbigniew Marchwiak, Prezes Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie. Z wykładem dotyczącym historii rzemiosła i historii oraz roli cechów lubelskich wystąpiła Pani Magdalena Zabłocka, Specjalista ds. oświatowo-prawnych. Dokonania i kierunki rozwoju Cechu Rzemiosł Różnych w Grudziądzu , a także rzemieślniczej szkoły branżowej przedstawił Pan Wiesław Łasiński, Podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Grudziądzu oraz Dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia w Grudziądzu. O perspektywach i rozwiązaniach dla cechów rzemieślniczych opowiadał Pan Tomasz Nalaskowski, doradca i ekspert ds. tematyki cechowej. 
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele cechów z całego województwa lubelskiego, zrzeszonych w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w galerii.

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij