Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

MISTRZOSTWA FRYZJERSTWA W LUBLINIE 28 lutego 2016 r.

 

04.01.2016
 

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Mistrzostw Fryzjerstwa, które odbędą się w dniu 28 lutego  2016 roku w godz. 11.00 - 17.00  na terenie Targów Lublin S.A, przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Uczestnikami Mistrzostw mogą być uczniowie w zawodzie fryzjer, odbywający naukę praktyczną w salonach fryzjerskich.

Po raz kolejny umożliwiamy uczestnikom start  w  konkurencji indywidualnej – FALE WYCISKANE NA MOKRO. Konkurencja FALE jest konkurencją indywidualną dla wszystkich startujących (bez ograniczeń dotyczących roku nauki), która nie wchodzi do klasyfikacji na tytuł Mistrza Juniorów Lubelszczyzny 2016.  Opierając się na doświadczeniach i opiniach uczestników ubiegłorocznej edycji , kontynuujemy możliwość startu w kolejnej  konkurencji indywidualnej PLECIONKI  i WARKOCZE w kategorii fryzjerstwo damskie.

Ponadto uczniowie mogą ubiegać się o tytuł Mistrza Juniorów Lubelszczyzny 2016 startując łącznie w dwóch konkurencjach w dziale fryzjerstwa damskiego lub w dziale fryzjerstwa męskiego.

Komisja Branżowa Fryzjerów wprowadziła dodatkowy zapis w Regulaminie Mistrzostw  o zasadach udziału Laureatów Mistrzostw Fryzjerstwa w Lublinie w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu w dniu 8 maja 2016 roku. Szczegóły w Regulaminie - do pobrania.

Zgłoszenia uczniów startujących w Mistrzostwach przyjmujemy do 12 lutego 2016 roku.

 

Regulamin Mistrzostw 2016 r.

Karta zgłoszeniowa 2016 r.

 
 
Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij