Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Święto patronalne rzemieślników Lubelszczyzny – 13 marca 2016 roku

Święto patronalne rzemieślników Lubelszczyzny – 13 marca 2016 roku

03.03.2016
 

Święto patronalne rzemieślników Lubelszczyzny – 13 marca 2016 roku

 

 Serdecznie zapraszamy na wspólne obchody święta patronalnego lubelskich rzemieślników – świętego Józefa Rzemieślnika – w dniu 13 marca 2016 roku (niedziela). O godzinie 11:30 w Archikatedrze lubelskiej zostanie odprawiona uroczysta Msza Św.celebrowana przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolitę Lubelskiego. Nabożeństwo będzie sprawowane w intencji rzemiosła oraz osób, które na trwałe związały się z naszym środowiskiem.

Zapraszamy do udziału w naszych wspólnych uroczystościach, stanowiących okazję do podkreślenia roli rzemieślników na obszarze regionu i kraju, a także eksponujących kilkusetletnie tradycje i jednolitość środowiska rzemieślniczego Lubelszczyzny.

Zapraszamy wszystkich Gości do siedziby Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie na Stare Miasto, do Domu Rzemiosła, skąd o godzinie 11:00 w kierunku Archikatedry wyruszy uroczysty orszak władz Izby, zrzeszonych instytucji oraz naszych Przyjaciół.

Po uroczystej Mszy Św. serdecznie zapraszamy na poczęstunek do siedziby Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Domu Rzemiosła (Rynek 2). Będzie to okazja do spędzenia niezapomnianych chwil w gronie wspaniałych ludzi, dla których przyszłość rzemiosła stanowi cel ich codziennych działań i troski. 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij