Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Zapraszamy na XIX Mistrzostwa Fryzjerstwa w Lublinie

22.02.2016

 

Zapraszamy  na XIX Mistrzostwa Fryzjerstwa w Lublinie!

Już w najbliższą niedzielę do zmagań konkursowych – będących eliminacjami do Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu stanie  blisko 50 najlepszych adeptów sztuki fryzjerskiej z całego województwa ocenianych przez czujne oko jury złożone z sędziów kadry narodowej fryzjerstwa

W ramach zmagań konkursowych zawodnicy wykonają fryzurę dzienną oraz fryzurę wieczorową zgodną z obowiązującymi trendami. Konkurencją pokazującą wybitne umiejętności młodych fryzjerów będzie wykonanie plecionek i warkoczy oraz wyciskanie fal. Warto kibicować młodym adeptom fryzjerstwa.

Niemałą atrakcją będzie autorski pokaz fryzur Małgorzaty Wróblewskiej- edukatorki firmy Matrix, na którym przedstawione zostaną trendy obowiązujące w nadchodzącym sezonie. W kolekcji znajdą się fryzury z włosów krótkich i średniej długości oraz upięcia i stylizacje z włosów długich. Zaprezentowane będą również super efektowne techniki koloryzacji. Na pewno znajdą się tam kolory blond oraz pastele, nie zabraknie również bardzo modnych plecionek.

Oprócz zmagań konkursowych publiczność będzie mogła zapoznać się z ofertą firm kosmetycznych i fryzjerskich uczestniczących w Mistrzostwach w charakterze sponsorów.

 

Serdecznie zapraszamy  w niedzielę 28 lutego 2016 roku  do Targów Lublin SA ul. Dworcowa 11 w Lublinie  w godzinach od 11.00 do 16.30. 

Szczegółowy harmonogram w załączeniu:

Hamonogram

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij