Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

ZAPROSZENIE NA BAL MISTRZA SZKOLĄCEGO

04.08.2015
 

ZAPROSZENIE NA BAL MISTRZA SZKOLĄCEGO

Szanowni Państwo,

mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Dnia Mistrza Szkolącego, połączonego z uroczystym balem. Jest to czas, kiedy wspólnie możemy podkreślić rolę oraz znaczenie szkolnictwa zawodowego i praktycznej nauki zawodu, jak również pokazać, że tradycje rzemiosła na terenie Lubelszczyzny są wciąż żywe i stanowią integralną część rozwoju naszego regionu. Będzie to także okazja do spędzenia niezapomnianych chwil w gronie wspaniałych ludzi, dla których przyszłość rzemiosła stanowi cel ich codziennych działań i troski.

 

Po części oficjalnej, która rozpocznie się o godzinie 18:00 w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich 97 A, zapraszamy mistrzów, członków oraz pracowników Cechów, nauczycieli oraz osoby towarzyszące do wzięcia udziału we wspaniałym, wspólnym balu.

Koszt udziału wynosi 150 zł za osobę.

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu – koszt do ustalenia.

Prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie: 68 1240 2382 1111 0000 3895 8472. W tytule prosimy wpisać „Dzień Mistrza” oraz podać liczbę osób, których wpłata dotyczy.

Bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w Dniu Mistrza Szkolącego na załączonym formularzu w terminie do 9 października i dokonywanie wpłaty do dnia 12 października 2015 roku.

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij