Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Konkurs

Mamy przyjemność zaprosić uczniów do udziału w I edycji Wojewódzkiego Konkursu o zawodach „Zawód moich marzeń” zainicjowanego przez Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie.

Jest to konkurs, który ma na celu promocję szkolnictwa zawodowego oraz kształtowanie u uczniów umiejętności świadomego planowania ścieżki edukacyjnej
i zawodowej.

Pragniemy poinformować, że konkurs został objęty honorowym patronatem: Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości
w Lublinie, Komendanta Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy i Komendanta 3-18 Środowiskowego Hufca Pracy w Lublinie.

Termin składania prac upływa 31 marca 2017 roku. Nagrodami dla finalistów jest wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Uroczysta gala wręczenia nagród
i dyplomów odbędzie się w dniu
11 kwietnia 2017 roku o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie ul. Rynek 2.

W załączeniu przesyłamy: regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Bardzo liczymy na współpracę z Państwa strony. Czekamy na prace konkursowe.

 

 

regulamin konkursu

formularz zgłoszeniowy

oświadczenie rodziców

oświadczenie pełnoletniego ucznia

 

 

 

 

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij