Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 11
 Izba

Sprawdź naszą ofertę
Witamy na naszej stronie

Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

w Lublinie

 

Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie zwana dalej Izbą jest społeczno – zawodową organizacją samorządu rzemiosła, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności cechy, spółdzielnie rzemieślnicze, szkołę zawodową a także inne jednostki, określone w art. 7 ust. 5 Ustawy o rzemiośle z dnia 22 marca 1989 roku.

Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych stanowi najlepszy sposób na zdobycie atrakcyjnego zawodu oraz zwiększenie swojej pozycji na rynku pracy. W ofercie naszego Centrum Szkolenia znajduje się kilkadziesiąt kierunków kształcenia zawodowego, dzięki którym w szybki i skuteczny sposób można zdobyć kwalifikacje oraz doświadczenie.

Podobnie jak inne szkoły zawodowe dla dorosłych w Lublinie, nasze Centrum Szkolenia oferuje naukę na m. in. takich kierunkach, jak: mechanik pojazdów samochodowych, murarz-tynkarz, cukiernik, wizażystka czy elektryk. Proponujemy także profesjonalne kursy przygotowujące do zawodu operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, optyka okularowego oraz introligatora.

Celem kursów zawodowych organizowanych przez naszą szkołę dla dorosłych jest przede wszystkim podnoszenie poziomu ogólnego wykształcenia, podwyższanie kompetencji zawodowych, a także nabywanie nowych kwalifikacji. Na zakończenie nauki nasi uczestnicy otrzymują dyplom ukończenia kursu. Kończący kursy zawodowe, które są prowadzone w ramach CS, uzyskują ponadto zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (załącznik nr 5 do rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych).

Nasza lubelska Izba Rzemieślnicza zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną, fachową oraz rzetelną kadrę pedagogiczną, która wspomaga i motywuje uczniów nie tylko do zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale także do rozwijania innych umiejętności i zainteresowań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informujemy, iż po zdanym egzaminie czeladniczym lub mistrzowskim istnieje możliwość wykupienia ozdobnej wersji świadectwa czeladniczego lub dyplomu mistrzowskiego w cenie 40 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zasięgnięcia informacji pod nr telefonu 81 532 80 11.

 

 

 

 

 

 

 

GIMNAZJALISTO!

Postaw na swoją karierę.

Zbuduj z nami swój zawodowy sukces.

Dokonaj właściwego wyboru i zostań UCZNIEM W RZEMIOŚLE!

 

Masz już fach w rękach? Jeśli nie, to sprawdź nasze KURSY!

I zdobądź wybrany zawód w zaledwie 3 miesiące!

 

Ukończyłeś szkołę i zdobyłeś doświadczenie?

Chcesz zostać czeladnikiem lub mistrzem?

Zapisz się na EGZAMIN!

 

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE lub pod nr telefonu: 81 743-69-42

 

 

sprawdź nasze kursy

Kursy branży motoryzacyjnej

sprawdź kursy

Kursy branży spożywczej

sprawdź kursy

Kursy branży budowlanej

sprawdź kursy

Kursy branży fryzjersko-kosmetycznej

sprawdź kursy

Kursy branży odzieżowej

sprawdź kursy

Kursy branży artystycznej

sprawdź kursy

Kursy branży elektromechanicznej

sprawdź kursy

Kursy branży elektrycznej

sprawdź kursy

Kursy różne

sprawdź kursy

Znajdź kurs

aktualności
„ Nowoczesny proces szkolenia odpowiedzią na potrzeby Rzemiosła i Przedsiębiorców w Polsce”, Oś priorytetowa II efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.20 Wysokiej jakości dialog społeczny w zakresie dostosowania
Nabór na kurs stolarski

Nabór na kurs

Uwaga! Zmiana terminu rozpoczęcia kursu Monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Teoria (online) od 15 marca.
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 marca.

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij