spotkanie opłatkowe 13 stycznia 2018 r.

13 stycznia 2018 r. w Domu Rzemiosła odbyło się kolejne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli zrzeszeni rzemieślnicy, starsi cechów lubelskich a także Jego Ekscelencja Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik, duszpasterz rzemiosła ks. prałat Ryszard Lis, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin Artur Szymczyk, Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości Marceli Niezgoda oraz Prezes Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie Zbigniew Marchwiak, a także Dyrektor Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego Jerzy Wójcik. Podczas spotkania zaproszeni goście przełamali się wspólnie opłatkiem i złożyli sobie życzenia noworoczne.