Wyniki XVI Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy "Bezpiecznie do startu"

21.04.2016

6 kwietnia 2016 roku w siedzibie Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbył się XVI etap Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów rzemiosła "Bezpiecznie od startu".

Laureaci konkursu:

I miejsce - Anna Flis (Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Hrubieszowie);
II miejsce - Sebastian Jabłoński (Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Hrubieszowie);
III miejsce - Marcin Kawałko (Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu);
IV miejsce - Adam T
urczyn (Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu);
V miejsce - Żaneta Bondyra (Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu);
VI miejsce - Damian Kozyra (Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i zapraszamy za rok!