Bal Piekarza i Cukiernika 2016 r.

05.02.2016

Bal Piekarza i Cukiernika 2016 r.

30 stycznia 2016 roku odbył się Bal Piekarza i Cukiernika, zorganizowany przez Cech Rzemiosł Spożywczych w Lublinie. Zaproszenie przyjął pan Przemysław Czarnek - Wojewoda Lubelski oraz pan Sławomir Struski - Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie reprezentował pan Zbigniew Marchwiak - Prezes Izby oraz pan Dariusz Wójtowicz - Wiceprezes Zarządu. Na balu była obecna również pani Elżbieta Wójcik - Prezes Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Lublinie, a także osoby związane z branżą spożywczą, kierownicy i członkowie zaprzyjaźnionych cechów.

Fotorelacja z balu znajduje się w naszej galerii.