50 - lecie Rejonowego Cechu Rzemiosł Różnych w Lublinie

16 czerwca 2018 roku Rejonowy Cech Rzemiosł Różnych w Lublinie obchodził Jubileusz 50-lecia. W roku jubileuszu, uchwałą Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego cech wyróżniony został odznaką i złotym medalem im. Jana Kilińskiego "Za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego". Złoty medal i odznakę otrzymali również Starszy Cechu - Pan Krzysztof Podolski oraz Kierownik Cechu - Pani Małgorzata Jarzmik.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Izby Rzemiosła i Przedsiebiorczości w Lublinie: Pan Zbigniew Marchwiak - Prezes Izby, Pan Dariusz Wójtowicz - Wiceprezes Izby, Pani Magdalena Litwin-Kiec - Sekretarz Izby oraz przedstawiciele lubelskich cechów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z jubileuszu w naszej galerii.