Dzień Mistrza Szkolącego w Biłgoraju

22 października 2016 roku w Cechu Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości w Biłgoraju odbył się uroczysty Dzień Mistrza Szkolącego. W spotkaniu uczestniczyły władze Cechu - Pan Jan Pyznarski, Prezes Cechu, oraz Kierownik - Pani Krystyna Dycha, a także zrzeszeni rzemieślnicy. Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie reprezentował Pan Zbigniew Marchwiak - Prezes Izby oraz Magdalena Zabłocka - Specjalista ds. oświatowo-prawnych, Magdalena Litwin-Kiec - Specjalista ds. promocji i marketingu oraz Lucyna Wolska - Główny Księgowy.
Podczas spotkania miało miejsce wręczenie odznaczeń dla rzemieślników i osób współpracujących, których praca i działania pozytywnie wpłynęły na rozwój rzemiosła na terenie Biłgoraja, a także na promowanie oświaty zawodowej i kształcenia uczniów w rzemiośle. Odznaczenia otrzymali:
1. Anna Góra - srebrną odznakę mistrza "Za szkolenie uczniów w rzemiośle",
2. Danuta Peichert - srebrną odznakę mistrza "Za szkolenie uczniów w rzemiośle",
3. Bożena Wilczyńska-Typek - "Honorowa Odznakę Rzemiosła",
4. Ryszard Bednarczuk - "Zasłużonemu Izba Rzemieślnicza".
Prezes Izby wręczył również dyplom mistrzowski Panu Krzysztofowi Ćwiekowi, który zdobył uprawnienia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu zawodowym i osobistym!