Izba Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Rynek 2,
20-111 Lublin

tel: 81 532 80 12

Wyjazd uczniów Branżowej Szkoły Rzemieślniczej I Stopnia na konkurs kulinarny we Francji

W najbliższy poniedziałek 28 marca 2022 r. w Reims (Francja) uczniowie Branżowej Szkoły Rzemieślniczej I stopnia w Lublinie będą z dumą reprezentować szkołę, województwo lubelskie oraz Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie w 11 edycji konkursu kulinarnego Trophee Mille International. Konkurs ten jest współorganizowany przez Region Grand Est we Francji, który jest jednocześnie regionem partnerskim Województwa Lubelskiego.  W tegorocznej edycji konkursu Polscy uczniowie zmagać się będą z drużynami z Austrii, Francji, Grecji, Włoch, Japonii i Czech. Jurorami konkursu są znamienici szefowie kuchni, odznaczeni gwiazdkami Michelin.

Konkurs Trophee Mille International skierowany jest do uczniów branży gastronomicznej z całego świata. Każda drużyna będzie reprezentować swoją szkołę a tym samym swój kraj.

Tegoroczna edycja daje możliwość udziału w klasycznym konkursie „Kuchnia i cukiernictwo” oraz w nowym konkursie „Serwis”. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie  https://www.trophee-mille.fr/trophee-mille-international/

Partnerem wydarzenia i udziału polskiej drużyny jest Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj Życie!”.

                                                             

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij